CineMonsteR


https://cinemonster.ucoz.net/

CineMonsteR - collection of the most rare and scandal films of world cinema.
WELCOME!


 

Friday, December 8, 2017

Kde padají hvězdy / Where Stars Fall. 1996.

Kde padají hvězdy / Where Stars Fall. 1996.
 Знаменитый чешский мини-сериал по одноименной повести и сценарию Маркеты Зиннеровой (Zinnerová Markéta). Действие фильма происходит в чешском санатории для детей с осложнениями после респираторных заболеваний. История одного заезда-смены, где дружба, взаимовыручка, пробуждающаяся симпатия друг к другу на пороге взросления и первая влюбленность помогают героям фильма осознать себя на фоне почти взрослых проблем...
7 серий по 26 минут.
O Sandře, Lojzovi, Kristýně a ostatních, kteří se sešli v dětské ozdravovně.
Do ozdravovny pro děti s respiračními chorobami přijíždí nový turnus. Vstupní prohlídky v ordinaci MUDr. Kryštofa naznačují, které děti budou mít v příběhu dominantní role. Je to především Sandra, sebejistá a úspěšná gymnastka, která se cílevědomě připravuje na závratnou sportovní kariéru, momentálně má ale nohu v sádře. Dalším hrdinou je Lojza, sympatický kluk, který se chce stát žokejem. Vrací se do ozdravovny už potřetí. Má tu věrnou kamarádku Kristýnu, neteř správce ozdravovny, která žije se svým tátou a maminku má ve Švýcarsku.
Episode List:
1. Už to začíná.
2. Cizinci.
3. V pasti.
4. Špatné zprávy.
5. Střelec.
6. Modlitba závodníka.
7. Co mě nezabije, to mě posílí.
Director: Jan Hřebejk.
Cast: Magdalena Reifová, Miroslav Vladyka, Vladimír Škultéty, Svatopluk Beneš, Alena Vránová, Eva Holubová, Bohumil Klepl, Rostislav Čtvrtlík, Jitka Asterová, Sylvie Koblížková, Marek Morvai-Javorský, Miroslava Pleštilová, Taťána Schottnerová, Jaroslava Hanušová, Anežka Pohorská, Martin Jurčík, Ludmila Forétková, Jiří Kaňák, Vendula Ježková.
Czech Republic, 1996.
Language: Czech.
Download Kde padají hvězdy / Where Stars Fall.
Kde padají hvězdy / Where Stars Fall. 1996.
Kde padají hvězdy / Where Stars Fall. 1996.

No comments:

Post a Comment