CineMonsteR


https://cinemonster.ucoz.net/

CineMonsteR - collection of the most rare and scandal films of world cinema.
WELCOME!


 

Friday, April 7, 2017

Куда, товарищи, куда идете? / Kam, pánové, kam jdete? 1988.

Куда, товарищи, куда идете? / Kam, pánové, kam jdete? 1988.
 Драматичный с элементами комедии фильм Карела Кахини про великовозрастного раздолбая Гонзу, которому уже сорок, но он собрался сбежать к своей 20-летней любовнице бросив семью. По пути он забывает в телефонной будке сумку с одеждой и осознав своё нехорошее поведение решает пройти многокилометровый марафон, по пути вспоминая прежние времена своей бестолковой жизни...
Данная версия фильма без цензуры.
Hlavní postavou je čtyřicetiletý architekt Jan Kolvara, který sice zapomněl tašku se sportovním oblečením v telefonní budce, ale přesto se z jakéhosi trucu pustí do dálkového pochodu, společně se svým mladším kolegou Robertem, jeho dívkou Eliškou a také svým bývalým kamarádem a současným nadřízeným Crhou a jeho milenkou Vaňkovou. S přibývajícími kilometry se však blíží nejen cíl, kterým je sto ušlapaných kilometrů, ale také řada osobních rozhodnutí a vyřešení Janových pracovních i osobních vztahů nejen k Crhovi, který jemu a Robertovi nabídl vypracování projektu rehabilitačního sanatoria, aby je pak podrazil a prosadil zcela nevyhovující návrh své milenky, ale také k Elišce, která ho nepřestává svádět a manželce Madle, jejichž vztah má daleko do někdejší idylky.
Uncensored version.
Режиссёр: Karel Kachyňa / Карел Кахиня.
В ролях: Karel Heřmánek, Soňa Valentová, Miroslava Pleštilová, Zuzana Geislerová, Alena Kreuzmannová, Oldřich Vlach, Antonín Procházka, Ivan Vyskočil, Václav Babka, Blanka Lormanová, Ladislav Gerendáš, Karel Hábl, Vladimír Salač, Lena Birková, Ivan Řezáč, Michal Krb, Petr Skarke, Adolf Kohuth, Markéta Světlíková, Dana Syslová.
Чехословакиея, 1987.
Язык: чешский, без перевода.
Download Куда, товарищи, куда идете? / Kam, pánové, kam jdete?
Куда, товарищи, куда идете? / Kam, pánové, kam jdete? 1988.
Куда, товарищи, куда идете? / Kam, pánové, kam jdete? 1988.

No comments:

Post a Comment