CineMonsteR


https://cinemonster.ucoz.net/

CineMonsteR - collection of the most rare and scandal films of world cinema.
WELCOME!


 

Sunday, June 3, 2018

Chlapská dovolenka. 1988.

Chlapská dovolenka. 1988.
 Чехословацкий телевизионный художественный фильм "Мужской отдых", лирическая история об отношениях отца и сына во время летних каникул которые они вместе провели в деревне.
CZ. Lyrický príbeh o vzťahoch otca a syna počas prázdnin na vidieku. Otec - spisovateľ, ktorý musí v termíne odovzdať scenár novej rozhlasovej hry, sa pod váhou argumentov rozhodne stráviť časť prázdnin so synčekom v domčeku zdedenom po starej mame na dedine. Plán je jednoduchý - cez deň bude pracovať na rekonštrukcii domu, po večeroch písať a malý Martin, ak chce, môže mu pomáhať. Skutočnosť sa však už od prvého dňa začala rozchádzať s ružovými predstavami...
EN. A father/son get-together trying, in their inept way, to do some repair work to their home that they have out in the country.
Director: Rudolf Adler.
Cast: Martin Hrebeň, Jaroslav Filip, Kamila Magálová, Vilma Jamnická, Júlia Ďurišová, Ludvik Kroner, Jozef Majerčík, Ivan Krušínsky, Ján Jošták, Dag Palovič, Samuel Duchoň, Zuzana Rybárová, Miro Kyselica, Marek Drmela, Adrian Komora, Roman Sukič, Jozef Ratulovský, Karel Kosmel.
Czechoslovakia, Československá televízia Bratislava, 1988.
Language: Slovak.
1920x1080 HD
Download Chlapská dovolenka.
Chlapská dovolenka. 1988.
Chlapská dovolenka. 1988.

No comments:

Post a Comment