CineMonsteR


https://cinemonster.ucoz.net/

CineMonsteR - collection of the most rare and scandal films of world cinema.
WELCOME!


 

Monday, December 18, 2023

Dva lidi v zoo / Twins at the Zoo. 1989. DVD.

Dva lidi v zoo / Twins at the Zoo. 1989. DVD.

CZ. Hlavní postavou je starý zoolog Montelík, přezdívaný Monty. Seznámit se s ním můžete v okamžiku, kdy se od něj odstěhuje jeho žena Josefína, protože už má dost problémů, které jim působí zvířata ze zdejší ZOO, a kdy k nim mají přijet na návštěvu vnuci Martin a Honza, k nerozeznání si podobná dvojčata. K problémům s dvojčaty, která se rozhodnou před dospělými vydávat za jednoho, však přibudou další. S ředitelem ZOO a hlavní zooložkou, kteří podvodně kšeftují se zvířaty, s mladou inženýrkou Emilkou, která se rozhodne zabránit prodeji šimpanzího mláděte, i se zvířaty samotnými.
EN. Twin brothers are sent to Grandpa to spend some days. The Grandpa is a vet at a zoo and barely has time or patience to deal with the boys, most of the time the boys just help the animals by feeding, petting or playing their violins.
Director: Marie Poledňáková.
Cast: Miroslav Macháček, Jiřina Jirásková, Jan Hartl, Martin Morávek, Jan Morávek, Roman Skamene, Vilma Cibulková, Kateřina Macháčková, Helena Růžičková, Uršula Kluková, Zdeněk Srstka, Petr Kostka, Zdeněk Troška, Jana Štěpánková, Jaroslava Kretschmerová, Jiří Krampol, Jitka Smutná, Zdena Hadrbolcová, Ladislav Mrkvička, Marta Sládečková, Tomáš Engel, Karel Bělohradský, Marta Boháčová, Jan Faltýnek.
Czechoslovakia, Filmové Studio Barrandov, 1989.
Language: Czech, Russian.
Subtitles: Czech.
Bonuses:
Interview
Photo gallery
Filmography
Download DVD Dva lidi v zoo / Twins at the Zoo. 1989:
2 parts archive:
Part-1
 Part-2

Dva lidi v zoo / Twins at the Zoo. 1989. DVD.
Dva lidi v zoo / Twins at the Zoo. 1989. DVD.

No comments:

Post a Comment